POLARIS M HOLDING ANGAJEAZĂ ȘOFERI și ÎNCĂRCĂTORI AUTOGUNOIERE, pentru punctul de lucru COSTINEȘTI

0
585

POLARIS M HOLDING ANGAJEAZĂ ȘOFERI și ÎNCĂRCĂTORI AUTOGUNOIERE, pentru COSTINEȘTI.

Descriere post ȘOFER:
Transportă cu autospeciala deșeuri menajere, stradale sau reciclabile.
Cerințe:
• Permis de conducere categoria C,
• Atestat profesional de transport marfă.
Beneficii:
• Tichete de masă,
• Ore suplimentare plătite,
• Contract pe perioadă nedeterminată.
Așteptăm CV-ul tău la: [email protected], sau pe www.polaris.ro/pagina Cariere. Informații suplimentare la numărul de telefon:0722 526 682, de luni-vineri, în intervalul orar 08:00 – 16:00.

Descriere post încărcători – muncitori necalificați, pentru punctul de lucru de la Costinești:

  • Asigură descărcarea deșeurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fața imobilelor, platformelor supraterane și alte locuri publice în autogunoiere;
  • Salubrizează, după descărcarea vaselor colectoare (containere, europubele), pe străzi și în platformele supraterane;
  • Respectă graficul de colectare al deșeurilor menajere și însoțește autogunoiera pe parcursul deplasării din sector până la rampa de descărcare;
  • Curăță zăpada și gheața de pe domeniul public, platforme supraterane, instituții publice.

Beneficii:
Tichete de masă;
Ore suplimentare plătite;
Contract pe perioadă nedeterminată.
Informații suplimentare la numărul de telefon: 0722/526.682, de luni până vineri, în intervalul orar 08.00 – 16.00.

Mangalia News, 10.03.2022.

piese-auto-mangalia.ro

lensa.ro