Baza Militară Mihail Kogălniceanu ANGAJEAZĂ personal curățenie restaurant/cantină/autoservire, ospătari, ajutor de ospătar, picoli, debarasatori pentru sala de mese

0
2574

Căutăm personal pentru Baza Militară din Mihail Kogălniceanu, cu sau fără experiență.

Poziții disponibile:
Personal curățenie restaurant/cantină/autoservire.
Ospătari, ajutor de ospătar, picoli, debarasatori pentru sala de mese,
Bucătar,
Ajutor de Bucătar,
Sous Chef.

Oferta salarială: în functie de pozitie / experiență.
Data se start: Imediat.
Locație: Baza militară Mihail Kogălniceanu.
Program de lucru: 04:00 – 13:00 / 10:00 – 19:00 / 12:00 – 21:00
Beneficii:
Contract de muncă semnat, pe perioada nedeterminată.
Salariu atractiv.
Transport către și de la locul de muncă – asigurat gratuit.
Cerinte:
Experienta – constituie avantaj.
Seriozitate.
Responsabilități personal curățenie:
Menținerea unei ordini generale la nivelul restaurantului,
Aspirare, măturare și ștergere podelele,
Colectare și aruncare gunoi.
FARA TAXE • COMISIOANE!
Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:
[email protected]
0720878151.

Mangalia News, 02.04.2022. (sursa: Ionut Acsinte).

piese-auto-mangalia.ro

lensa.ro