Festivitatea de Absolvire a claselor a XII-a de la liceele din Mangalia, moment emoționant pentru toți cei prezenți – elevi, profesori, părinți. Cu acest prilej, a fost inaugurată Grădina de vară „Farul”, renovată de Primăria Mangalia, cu fonduri europene.
Albumul FOTO integral, aici:
Galerie FOTO MN:
Urmăriți și VIDEO: DinInimaMangalia.
Mangalia News, 03.06.2024. (surse foto/video: MangaliaOnline și Mangalia.TV).