IMSAT SA ANGAJEAZA SEF SANTIER ELECTRIC IN CONSTANTA

0
300

IMSAT SA ANGAJEAZA SEF SANTIER ELECTRIC IN CONSTANTA.

Profil candidat:

  • Absolvent studii superioare de specialitate (Electrotehnica, Energetica, Automatica, Inginerie Electrica);
  • Bune cunostinte de interpretare desene de proiectare de specialitate, scheme electrice si scheme de conexiuni;
  • Experienta minimum 5 ani pe o pozitie similara;
  • Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel, PowerPoint), ACAD;
  • Permis conducere categoria B;
  • Disponibilitatea de deplasare;
  • Bune abilitati de organizare si conducere;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati de comunicare, onestitate;
  • Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.

Responsabilitati principale:

  • Principalul responsabil de organizarea, executia, receptia si succesul santierelor pe care le conduce;
  • Stabileste obiectivele echipelor, programul de lucru si metodele de executie;
  • Coordoneaza executarea lucrarilor, cu respectarea prevederilor documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si procedurilor tehnice de executie (PTE) la nivelul de calitate si la termnele stabilite in contractele incheiate cu Clientul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

  • Salariu intre 6000-9000 lei net (in functie de experienta), al 13-lea salariu, tichete de masa/diurna, ore suplimentare platite, asigurare de risc si accidente, pachet de servicii medicale la o clinica privata (Regina Maria);
  • Pentru a aplica, trimiteti CV-ul dvs. la adresa: [email protected], sau sunati la numarul de telefon: 0744 511 406.

Mangalia News, 26.03.2024.

piese-auto-mangalia.ro

lensa.ro