Gala Voluntarilor Constanta
Categoria VOLUNTARII ANULUI
Premiați:
Organizaţia Nonguvernamentală Ecologistă Mare Nostrum
Mociu Cosmina
Ialangi Bianca Elena
Greceanu Alina
Kessler Dan-Valeriu
Duţă Teodora
Asociația Niciodată singur – prietenii vârstnicilor
Varadi Adina
Niculae Anamaria
Alexandru Costel-Mădălin
Martoiu Raluca
Chirea Andreea Alina
Grupul Local de Tineret Constanța
Andrei Condrat
Ana Maisler
Adriana Lămureanu
Elena Ghencea
Andrei Mihalcea
Fundația Giovanni Bosco
MUNTEAN RALUCA
IORDACHE DIANA
GIUROIU BIANCA
DOROFTEI IONEL
OROSAN DUMITRU
Asociația Sport pentru Sănătate
Palabuiuc Radu
Iancu Otilia
Centrul de Zi „ARCA’’ pentru persoane cu dizabilităţi
Sîrbu Ioana
Ilie Roxana
Vuap Berna
ADAPTO – Asociaţia pentru Promovarea Egalităţii între Tineri
Mardar Iulia
Chesnoiu Bianca Maria
Florea Adrian
Ștefănescu Janina
Bectas Elif
Asociația United Hands Romania
Revici Dorina
Iancu Răzvan;
Ivan Florentin-Gabriel
Ignat Liliana
Arăpașu Elvis-Constantin
Asociația pentru Promovarea Educaţiei Creativ-Ecologice şi Abilităţilor Inovative
Stanciu Tiberiu Cristian
Hagi Andrei
Siriteanu Vlad Cristian
Andrei Bului
Comitetul Naţional Român pentru Drepturile Copilului-Filiala Constanța
Pavel Irina
Pătrașcu Lorena
Amelian Andreea
Rosulschi Elena
Marin Ecaterina
Asociaţia de Caritate din Armata Română “Camarazii”
Vlădescu Anca,
Secu Petrică,
Grabovschi Dănuț,
Comăniță Bogdan,
Călin Marian.
Asociația copiilor și tinerilor cu diabet din județul Constanța SWEET LAND
Nichifor Ștefania Isabela
Gălbinaş Lavinia-Andreea
Lupaşcu Andrei-Cātālin
Nicolae Mihaela
Ispas Magdalena
Asociația Together Everyone Achieves More
DATCU DRAGOȘ
ALUNEANU ANDREEA
PALAS GEORGE
ANDRIȘ ELENA
PREJNEANU FRANCESCA
Asociația Logopezilor din România – Filiala Constanța
Teodor Victor
Florescu Oana
Leuman Nil Aylin
Calil Sercin
Ruse Aurora
Asociaţia Naţională Cultul Eroilor „Regina Maria”, Subfiliala Mangalia
Emilia Dabu,
Negoiță Ibolya,
Curcan Roxana,
Colesniuc Sorin Marcel,
Pădureanu Elena-Sanda.
Asociatia Împreună pentru Viitor Constanța
Pușcașu Robert Ștefan
Ifteni Marian
Crăciun Andrei Eduard
Stănică Ana Maria
Mocanu Carmen.
ALESC Constanța
Enache Beatrice
Cosma Andrei
Răduțoiu Ioana.
Categoria UNITĂȚI DE ÎNVĂȚĂMÂNT
Premiați:
GRĂDINIȚA PP NR. 33 CONSTANȚA,
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 57,
GRADINIȚA NR.2 MANGALIA,
ȘCOALA NR.11 “DR.CONSTANTIN ANGELESCU” CONSTANȚA,
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 12 “B.P.HAȘDEU” CONSTANȚA,
ȘCOALA GIMNAZIALA NR.18 “JEAN BART” CONSTANȚA,
ȘCOALA NR.24 “ION JALEA” CONSTANȚA,
ȘCOALA NR.29 “MIHAI VITEAZU” CONSTANȚA,
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 38 “DIMITRIE CANTEMIR” CONSTANȚA,
ȘCOALA DE MAIȘTRII MILITARI DE MARINĂ “VICEAMIRAL ION MURGESCU” CONSTANȚA,
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VALU LUI TRAIAN,
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE IORGA” MOȘNENI,
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICHITA STĂNESCU”, COM. CEPTURA, JUD. PRAHOVA,
LICEUL TEHNOLOGIC “ION BĂNESCU” MANGALIA,
LICEUL TEHNOLOGIC “GHEORGHE DUCA”,
COLEGIUL ECONOMIC MANGALIA,
COLEGIUL TEHNIC DE MARINĂ “A.I CUZA”,
LICEUL TEORETIC CALLATIS
LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC,
LICEUL TEORETIC “TRAIAN”,
LICEUL TEORETIC “OVIDIUS”.
FELICITĂRI, tuturor!
Mangalia News, 10.12.2017. Sursa: GalaVoluntarilorConstanta