Polaris M Holding – Costinești angajează ȘOFERI AUTOGUNOIERE și ÎNCĂRCĂTORI (muncitori necalificați)

0
395

Polaris M Holding – Costinești: Angajăm ȘOFERI AUTOGUNOIERE și ÎNCĂRCĂTORI (muncitori necalificați).

ȘOFERI AUTOGUNOIERE:
Posturi vacante – 3.
Descriere post:
Transportă cu autospeciala deșeuri menajere, stradale sau reciclabile.
Cerințe:
• Permis de conducere categoria C,
• Atestat profesional de transport marfă.
ÎNCĂRCĂTORI:
Posturi vacante – 4.
Atribuții principale:
• Asigură descărcarea deșeurilor menajere din vasele colectoare (containere, europubele) din fața imobilelor, platformelor supraterane și alte locuri publice în autogunoiere;
• Salubrizează după descărcarea vaselor colectoare (containere, europubele) pe străzi și în platformele supraterane.
Beneficii:
• Tichete de masă,
• Ore suplimentare plătite,
• Contract pe perioadă nedeterminată.
Informații suplimentare la:
0722 526 682, de luni-vineri, în intervalul orar 08:00 – 16:00.
Trimite CV-ul la:
[email protected]

Mangalia News, 25.05.2022.

piese-auto-mangalia.ro

lensa.ro