De astăzi, domnul Nicolae Moga este Cetățean de Onoare al comunei Limanu!

0
473

De astăzi, domnul Nicolae Moga este Cetățean de Onoare al comunei Limanu!

La hramul bisericii din Limanu, de Sfântul Nicolae, domnul senator Nicolae Moga a primit titlul de Cetățean de Onoare al localitâții. Titlul i-a fost înmânat de Primarul Daniel Gheorghe Georgescu și de reprezentanți ai Consiliului Local, în mijlocul comunității, participanți la Sărbătoarea bisericii.

Domnul Nicolae Moga este omul care ne-a ajutat necondiționat, de fiecare dată când am avut nevoie de susținere. A fost intotdeauna aproape de comunitatea noastră și a fost cel pe care ne-am bazat de fiecare dată când am avut proiecte dificile.

Astăzi, în zi de mare sărbătoare, am avut ocazia să îi mulțumim și să îi arătăm domnului Moga cât de mult înseamnă dânsul pentru noi, familia Limanu.

Va fi întotdeauna binevenit în comunitatea noastră și, de astăzi, domnul Moga este chiar Cetățean de Onoare al comunei.

La mulți ani, domnule Nicolae Moga! Vă mulțumim pentru prietenie și pentru susținerea necondiționată!


Mangalia News, 06.12.2020.

Publicitate https://www.mangalianews.ro/


piese-auto-mangalia.roLeave a Reply