Rezultatele Campionatului Național de Kung-Fu, sâmbătă, 26 aprilie, Cernavodă — FOTO

0
834

PROBALIGHT-FIGHTING SANDA”, CERNAVODA 26.04.2014

                                                                                        MASCULIN

SENIORI 18–34 ANI

-80 KG

1.NEAGU ALEXANDRU                         C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

2.ZANE AUGUSTIN                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.BALAN ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

+80 KG

1.TANISLAV PETCU                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.CADIU GEORGE                               C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.NAIDIN ANDREI EUGEN                     C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.VATRA ANDREI                                 C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

OPEN KG

1.NEAGU ALEXANDRU                         C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

2.TANISLAV PETCU                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.CADIU GEORGE                               C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.VATRA ANDREI                                 C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

TINERET 16–20 ANI                

OPEN KG

1.ZANE AUGUSTIN                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.TRIFAN OVIDIU                                  C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.VLADAREANU GEORGE                    C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.BALAN ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

JUNIORI 16–17 ANI

-60 KG

1.VLADAREANU GEORGE                    C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.TRIFAN OVIDIU                                  C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.IDRIS EMRAH                                    C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.SANDU MARIUS                                C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

+60 KG

1.BUZICA BOGDAN                              C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.CRETU ALIN                                       C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.CHISEAUA MIHAITA                           C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

CADETI, 14–15 ANI

OPEN KG

1.SAVIOLI LEONARDO                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.NICA ANDREI                                     C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.GEVELEGIAN ANDREI                       C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.STANCU CRISTIAN                             C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

                                    COPII 1, 12–13 ANI

-50 KG

1.LABES COSMIN IULIAN                      C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.MANGALAGIU DANIEL                       C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.GHEMENT ALEXANDRU                    C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.OLTEANU EDUARD                           C.S. SAKURA DOJO TULCEA

-60 KG

1.BOCAI TUDOR                                   C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.SANDU ROBERT                                C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.MAXIM MARIUS                                 C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.STAN ALEXANDRU                            C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

+ 60 KG

1.STEFAN MARDARIE IULIAN               C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.IUSEIN ONUR                                     C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.STANOIU EMANUEL STEFAN           C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.DUMITRU VALENTIN ANDREI           C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 2, 10–11 ANI 

-50 KG

1.OLTEAN ROMU ANDREI                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.ALEXANDRU COSMIN                        C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.LEPADATU ANDREI-VLADUT             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.CIORTESCU CRISTIAN                       C.S. SAKURA DOJO TULCEA

COPII 3, 8–9 ANI 

-25 KG

1.GHEONDEA SERGIU                        C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.MOLDOVEANU ALIN                           C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.APETRE MARCO GABRIEL                C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.SAFTA CRISTIAN CONSTANTIN          C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

-30 KG

1.IORDACHE IUSTIN                             C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.STOICA MIHAI ALEXANDRU               C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.STANOIU MIHNEA                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.GHIORGHE DIMITRIE                         C.S. SAKURA DOJO TULCEA

- 35 KG

1.CERCEL CATALIN CONSTANTIN       C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.SNACOV LAURENTIU                         C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.POPA FABIAN                                     C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.ANGHELIDE RAZVAN                        C.S. SAKURA DOJO TULCEA

+ 35 KG

1.SAVIOLI GIOVANI                               C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.BOCAI VLAD                                      C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.CHARCOVSCHI PAUL                       C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.DUMITRU VASILE ALEXANDRU         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

FEMININ

SENIOARE, 18–34 ANI

OPEN KG

1.PAVEL GEORGIANA                          C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.MARIN IRINA                                      C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.PĂDURARU ROXANA TATIANA        C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

TINERET, 16–20 ANI 

1.MARIN IRINA                                      C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.PAVEL ELENA                                   C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.ZANE MADALINA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.AGACHE BIANCA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

JUNIOARE, 16–17 ANI 

OPEN KG

1.ISTRATE IULIA                                   C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.NICA MADALINA                                C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.AGACHE BIANCA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.ZANE MADALINA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

COPII 1, 12–13 ANI, ‑50 KG

1.GRADINARIU TEODORA                    C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.BOTEZ ANCA                                     C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

3.POVARA IOANA ROBERTA               C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.BALANICA DOINITA                            C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

COPII 2, 10–11 ANI, 45 KG 

1.BUTCARU MARIA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.BOBOSA BIANCA                              C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.IORDACHE AMALIA                           C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.GALBEAZA PATRICIA                        C.S. SAKURA DOJO TULCEA

COPII 3, 8–9 ANI                

-40 KG

1.BUTCARU IOANA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.RUSU MARIA                                     C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.BOLOCAN CRISTIANA                        C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.ENCICA ELISA                                   C.S.A. AXIOPOLIS CERNAVODA

-25 KG

1.GHEONDEA DENISA                         C.S. SAKURA DOJO TULCEA

2.GHEMENT ILINCA                              C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.POPA STEFANIA                               C.S. SAKURA DOJO TULCEA

3.GHEMENT CASANDRA                      C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA.

Gale­rie FOTO:

 

 

Susține cotidianul online Mangalia News.
Poți dona aici:
Mulțumim pentru sprijin.

Leave a Reply